Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 04:08

КЗ "Центр позашкільної освіти" 


Мелітопольської міської ради Запорізької області

Меню сайту
Наші відділи
  • Еколого-натуралістичний
  • Науково-технічний
  • Туристсько-краєзнавчий
  • Організаційно-масова та дозвільно-масова робота
  • Дослідницько-експериментальний відділ
  • Відділ змістовного дозвілля
  • Цей день в історії
    Календар України

    ______________________

    Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
    Наше опитування
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 5
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Глобус відвідувачів сайту

    20:14
    «Азимут-2019».

           З 21 по 22 вересня 2019 року у місті Запоріжжі на території Національного заповідника «Хортиця» та комунального підприємства «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» відбувся XIII Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2019» (далі – Чемпіонат).

    У Чемпіонаті брали участь 50 команд загальною кількістю 308 учасників із Запоріжжя, Бердянська, Енергодара, Мелітополя та Токмака, Приморської міської ради, Веселівської, Смирновської та Чернігівської селищних рад, Більмацького, Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Мелітопольського та Михайлівського районів Запорізької області.

    Чемпіонат проводився з метою подальшого розвитку масового туризму серед учнівської та студентської молоді. Головними завданнями Чемпіонату були: перевірка та підвищення рівня майстерності учасників чемпіонату зі спортивного орієнтування; створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення; виконання спортивних розрядів зі спортивного орієнтування; формування національно-патріотичної особистості, здатної виконувати військово-прикладні завдання.

    Традиційно наше місто на цих змаганнях представляли вихованці Мелітопольського Центру позашкільної освіти (далі – ЦПО). Сорок п'ять дітей – гуртківців туристсько-краєзнавчого відділу ЦПО під керівництвом Андрія Головіна, Тетяни Волошенюк, Андрія Шевченка, Віктора Волошенюка, Лариси та Костянтина Акимових, Олександра Рогаля, Олександра Ігнатова (керівники гуртків ТКВ ЦПО) виступали у двох групах (жіноча, чоловіча) та в восьми вікових категоріях.

    Змагання відбулися в заданому напрямку з виду «довга дистанція» на чотирьох дистанціях від 2,4 до 6,0 км, та з виду «коротка дистанція» на чотирьох дистанціях від 1,8 до 2,7 км. Кожна з дистанцій відрізнялась не тільки довжиною, але й кількістю КП (контрольних пунктів), які учасникам необхідно було знайти.

    Боротьба на дистанціях була дуже напружена, проте панувала дружня атмосфера, а також погода обидва дні сприяла учасникам змагань.

    За підсумками роботи головної суддівської колегії були визначені учасники, що посіли призові місця в кожній з восьми вікових категорій. Переможці були визначені на короткій та довгій дистанціях.

    На короткій дистанції переможцями стали:

    I місце:

    - Четверік Кіра (група Ж-10), керівник Олександр Рогаль;

    - Матвєєв Микола (група Ч-10), керівник Віктор Волошенюк;

    - Голубєва Ірина (група Ж-15), керівник Олександр Рогаль.

    II місце:

    - Жирікова Анастасія (група Ж-12), керівник Олександр Ігнатов.

    III місце:

    - Передерій Маргарита (група Ж-10), керівник Тетяна Волошенюк;

    - Димитрова Дар'я (група Ж-15), керівник Костянтин Акимов.

    На довгій дистанції переможцями стали:

    I місце:

    - Передерій Маргарита (група Ж-10), керівник Тетяна Волошенюк;

    - Фруслов Олександр (група Ч-10), керівник Тетяна Волошенюк;

    - Матєв Юрій (група Ч-11), керівник Тетяна Волошенюк;

    - Могильовський Євген (група Ч-12), керівник Лариса Акимова;

    - Воронова Вероніка (група Ж-12), керівник Олександр Ігнатов;

    - Гавриленко Дарина (група Ж-13), керівник Олександр Ігнатов;

    - Димитрова Дар'я (група Ж-15), керівник Костянтин Акимов.

    II місце:

    - Матєв Микита (група Ч-13), керівник Андрій Головін.

    III місце:

    - Степура Кирило (група Ч-12), керівник Лариса Акимова;

    - Пономарьов Максим (група Ч-13), керівник Лариса Акимова;

    - Шатунова Катерина (група Ж-14), керівник Андрій Шевченко;

    - Голубєва Ирина (група Ж-15), керівник Олександр Рогаль.

    В загальному заліку XIII Чемпіонату зі спортивного орієнтування «Азимут-2019» наші діти також здобули призові місця.

    Вітаємо вихованців та їх керівників:

    I місце:

    - Передерій Маргарита (група Ж-10), керівник Тетяна Волошенюк;

    - Фруслов Олександр (група Ч-10), керівник Тетяна Волошенюк;

    - Воронова Вероніка (група Ж-12), керівник Олександр Ігнатов;

    - Гавриленко Дарина (група Ж-13), керівник Олександр Ігнатов;

    - Димитрова Дар'я (група Ж-15), керівник Костянтин Акимов.

    II місце:

    - Матєв Микита (група Ч-13), керівник Андрій Головін.

    III місце:

    - Пономарьов Максим (група Ч-13), керівник Лариса Акимова;

    - Шатунова Катерина (група Ж-14), керівник Андрій Шевченко;

    - Голубєва Ірина (група Ж-15), керівник Олександр Рогаль.

     

    Методист туристсько-краєзнавчого відділу КЗ «ЦПО» Наталія Костікова.

    Дивитись фото

    Переглядів: 142 | Додав: pozashkilya | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Вхід на сайт
    Пошук
    Годинник
    Оголошення
    [06.09.2019][Увага!]
    КЗ "Центр позашкільної освіти" ММР ЗО запрошує. (0)
    Календар
    «  Вересень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    30
    Друзі сайту
  • Управління освіти ММР ЗО
  • МДПУ
  • Офіційний сайт м.Мелітополя
  • МОН України
  • ЗОІППО
  • НМЦПО
  • Офіційний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • Погода
    Архів записів

    Copyright MyCorp © 2020
    uCoz