Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 06.08.2020, 03:30

КЗ "Центр позашкільної освіти" 


Мелітопольської міської ради Запорізької області

Меню сайту
Наші відділи
  • Еколого-натуралістичний
  • Науково-технічний
  • Туристсько-краєзнавчий
  • Організаційно-масова та дозвільно-масова робота
  • Дослідницько-експериментальний відділ
  • Відділ змістовного дозвілля
  • Цей день в історії
    Календар України

    ______________________

    Святковий календар. Спілкуємося українською мовою
    Наше опитування
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 5
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Глобус відвідувачів сайту

    19:52
    Змагання зі спортивного туризму.

          В Мелітопольському Центрі позашкільної освіти в туристсько-краєзнавчому відділі 14 грудня 2019 року пройшли традиційні змагання зі спортивного туризму, в яких прийняли участь гуртківці молодшого шкільного віку.

    Змагання проводилися за двома видами: «Смуга перешкод» та «Конкурсна програма».

    На «Смузі перешкод» діти проходили дистанцію з використанням туристського спорядження. В «Конкурсній програмі» вони показували знання основних видів туристського багаття, вміння в'язати вузли, орієнтуватися за картою України та блокувати страхувальну систему – основний елемент безпеки туриста під час роботи з мотузкою.

    За результатами змагань кращими серед гуртківців молодшого віку туристсько-краєзнавчого відділу стали:

    «Смуга перешкод».

    Дівчата:

    1 місце – Клімова Дар'я (керівник Костянтин Акимов);

    2 місце – Четверік Кіра (керівник Олександр Рогаль) ;

    3 місце – Козоріз Анастасія (керівник Віктор Волошенюк);

    Хлопці:

    1 місце – Казарян Артур (керівник Лев Цахно);

    2 місце – Матєв Юрій (керівник Тетяна Волошенюк);

    3 місце – Селезньов Єгор (керівник Андрій Шевченко).

    «Конкурсна програма».

    Дівчата:

    1 місце – Семидоцька Кароліна (керівник Олександр Рогаль);

    2 місце – Мамай Ксенія (керівник Наталія Костікова);

    3 місце – Карпець Софія (керівник Наталія Костікова).

    Хлопці:

    1 місце – Олейнік Даніїл (керівник Наталія Костікова);

    2 місце – Казарян Артур (керівник Лев Цахно);

    3 місце – Селезньов Єгор (керівник Андрій Шевченко).

    «Загальний залік».

    Дівчата:

    1 місце – Ладна Аліна (керівник Олександр Рогаль);

    2 місце – Четверік Кіра (керівник Олександр Рогаль);

    3 місце – Козоріз Анастасія (керівник Віктор Волошенюк).

    Хлопці:

    1 місце – Казарян Артур (керівник Лев Цахно);

    2 місце – Селезньов Єгор (керівник Андрій Шевченко);

    3 місце – Матєв Юрій (керівник Тетяна Волошенюк).

    Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.

    Дивитись фото

    Переглядів: 137 | Додав: pozashkilya | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    avatar
    Вхід на сайт
    Пошук
    Годинник
    Оголошення
    [06.09.2019][Увага!]
    КЗ "Центр позашкільної освіти" ММР ЗО запрошує. (0)
    Календар
    «  Грудень 2019  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031
    Друзі сайту
  • Управління освіти ММР ЗО
  • МДПУ
  • Офіційний сайт м.Мелітополя
  • МОН України
  • ЗОІППО
  • НМЦПО
  • Офіційний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • Погода
    Архів записів

    Copyright MyCorp © 2020
    uCoz